Özel İstanbul Miele Servisi Nasıl Hizmet Veriyor?

mieleMiele, özellikle 90’ların başında üretmiş oldukları çamaşır makinelerinin o dönemki çamaşır makinelerinin içerisinde açık ara kaliteli ve dayanıklı olması sayesinde bugünkü ününe kavuşmuş bir marka. Günümüzde bir çok evde özellikle Almanya’da yaşamış gurbetçilerin evlerinde 15-20 yıllık hatta daha fazla geçmişe sahip Miele marka çamaşır makinelerine rastlamak mümkün. Bu kadar kaliteli bir ürüne sahip olduğunuz zaman herhangi bir sorun oluştuğunda kolay kolay bu üründen vazgeçemiyor, haliyle tamirini yaptırmak istiyorsunuz.

İşte bu kalitedeki bir ürüne servis-bakım-tamir hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olan Özel Miele Servisi firmasından bugün sizlere bahsetmeye çalışacağım. Firma 2000’li yılların başlarında belli başlı markalara özel servis hizmeti sunarken daha sonra müşterilerden gelen talepler doğrultusunda Miele marka ürünlere de hizmet vermeye başlamış.

Diğer markalara göre çok daha kaliteli olduğu için Miele marka ürünlerde göstermiş oldukları işçilik haliyle biraz daha özenli diyebilirim. Kendi evimdeki Miele marka çamaşır makinem için almış olduğum hizmet sırasında bizzat bu özeni gözlerimle gördüm. Servis hizmeti almak için Mieleservis.co isimli internet sitelerine girip 444’lü numaralarından kendilerine ulaştığım ilk an ne kadar doğru bir tercih yaptığımı zaten anlamıştım. Diğer çağrı merkezlerinde standart müşteri hatta bekletmek yerine telefonda karşınıza direkt olarak bir çağrı merkezi personeli çıkıyor ve sorunuzu bu personele hiç bir bekleme olmadan aktarabiliyorsunuz. Daha sonrasında adres ve telefon gibi bilgilerinizle birlikte servis hizmetini hangi gün hangi saatler arasında alacağınızı iletiyorsunuz. İşte servis hizmeti almak bu kadar kolay.

Ayrıca tüm bu kolaylıkların yanı sıra sundukları servis-tamir hizmetinde işçilikten veya parça değişiminden dolayı oluşabilecek olağan durumlarda 1 yıl boyunca garanti hizmeti sunuyorlar. Mesela hizmet aldınız ve aradan 7 ay gibi bir süre geçti ve ürününüzde bir sorun oluştu. Hemen size vermiş oldukları belgeden kendilerine ulaşıp ürününüzde arıza oluştuğunu ve henüz garantisinin sona ermediğini belirtiyorsunuz. En kısa süre içerisinde teknik personel evinize gelip cihazınıza yerinde müdahale ediyor. Eğer sorunuz yerinde halledebilecek gibi değilse de ürününüz atölyeye götürülüp maksimum 3 iş günü içerisinde eskisinden çok daha iyi çalışır halde yine aynı şekilde evinize teslim ediliyor ve yapılan işlemler bahsettiğim gibi aynı arızadan kaynaklıysa herhangi bir ücret alınmıyor.

Sizde bu firmadan hizmet almak istiyorsanız eğer Mieleservis.co adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Dahiweb Ekibi

Dahiweb Ekibi sitemizde 54 yazı eklemiş...

Web & İnterface Designer

Share

Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /home/dahiweb/public_html/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491