Özel Servislerin Öncüsü: İstanbul Beko Servis Merkezi!

İnsanlar geçmişten gelen ve ister istemez de yerleşen bir algıyla özel beyaz eşya servislerine karşı ister istemez önyargılı yaklaşıyorlar. Yalnız özel servislerden hizmet almayanlarda da nedense böyle bir önyargı oluşmuş. İşte bu önyargınızı büyük ölçüde ortadan kaldıracak bir firmayı sizlere tanıtmak istiyorum. Firma İstanbul’un tüm ilçelerine aynı gün, garantili ve hesaplı servis hizmeti sunmayı hedef edinmiş Özel İstanbul Beko Servis. 2000’lı yılların ortalarında İstanbul’un Anadolu yakasında kurulan firma çok geçmeden tüm Anadolu Yakasında bulunan ilçelerine hizmet vermeye başlamış yine gelen talepler doğrultusunda bugün hem Anadolu hem de Avrupa Yakasındaki tüm ilçelere hizmet verebilecek kapasiteye ulaşmış.

Yazının başında da belirttiğim gibi insanlardaki özel servislere karşı olan bu önyargıyı kırabilmek için vermiş oldukları hizmetlerde bazı ayrıcalıklar sağlamaları gerekiyor. Bunun bilincinde olan firma yetkilileri sektöre, verilen hizmette parça ve işçilikten oluşabilecek sorunlarda 1 yıl boyunca garanti vermeyi getirmişler. Ayrıca bunun yanı sıra çamaşır, bulaşık veya buzdolabı gibi ürünlerin insanların eli-ayağı olduklarını bildikleri için ekip sayısında artışa giderek aynı gün hizmet vermeye başlamışlar.

Sizlerin yapması gereken tek şey Arcelikbekoservis.com adresinde yer alan telefonu arayıp hiç bir şekilde beklemeden direkt olarak karşınıza çıkan çağrı merkezi personeline arıza kaydı bilgilerinizi bırakmak. İşte garantili ve ekonomik bir hizmet almak için yapmanız gereken bu kadar basit.

Eğer siz de Beko marka çamaşır, bulaşık, buzdolabı, televizyon veya süpürgeye sahipseniz ve ürününüz ile ilgili bir sorununuz varsa hiç vakit kaybetmeden bu özel Beko Servis firmasına bir şans verebilirsiniz. Aldığınız hizmetten önemli ölçüde memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Yazar: Dahiweb Ekibi

Dahiweb Ekibi sitemizde 54 yazı eklemiş...

Web & İnterface Designer


Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /home/dahiweb/public_html/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491