Zararın neresinden dönersen kardır..!

Sosyal ağ denememiz tam bir hüsranla sonuçlandı… anlık ortalama 20 ziyaretçinin gezdiği sitemizde hitler 5 e kadar gerileyince ; bizde geri adım atmak zorunda kaldık…
Sonunu düşünen kahraman olmazmış” ama “zararın neresinden dönersen kardır ” 🙂
Eski arayüzümüzle hizmete devam…

Yazar: Mustafa Şadoğlu

Mustafa sitemizde 109 yazı eklemiş...

Share
 • @Hakki Duman
  all in seo yaptık bakalım… sonumuz hayır olsun….

 • All in seo mutlaka gerekli diye düşünüyorum hocam çünkü sitede keywords ve description yok bu google için önemli bir mevzu özgün içerikler oldukca hit zaten artacaktır hocam görüşmek üzere..

 • @Hakkı Duman
  meta tagların özellikle title kısmını bilerek ben kaldırdım… böylece dahiweb yazısı titleye eklenmiyor… sitemap eklentisi olduğu için all in one seo ya gerek duymuyorum … sence mutlaka olmalı mı?
  hit kaybına gelince 2 gün önce geri dönüş yapmadan önce sitede sadece 2 kişi online idi. eskiye dönüşten sonra bugun aynı saatte ise online sayısı 30 civarında geziniyordu.

  bu arada özgün içerikli yazılarını bekliyoruz Hakkı Hocam…

 • Pek parlak bir fikir olmadığını söylemiştim galiba hocam 🙂 Dediğiniz gibi çok geç olmadan dönmek iyidir. Bu arada sistem değişikliğinden olsa gerek yada ben yeni fark ettim sitenin meta tagları eksik daha doğrusu yok. Bir All in seo eklentisi kursanız hit daha da artacaktır. Kolay gelsin hocam..